PredikerSample

Maandag
Lees: Prediker 9:7-10
SOAP: Prediker 9:10
Salomo is ontmoedigd en denkt dat zowel het leven van de goddeloze als van de rechtvaardige slechts uitmondt in de dood. Daarom stelt hij dat je maar beter kan genieten van dit aardse leven en alles wat het te bieden heeft. Eten, drinken, kopen, liefhebben en werken. Salomo erkent dat het leven kort is en de dood onvermijdelijk, dus moeten we zo goed mogelijk proberen een betekenisvol leven te lijden.
Gelovigen zijn gezegend met geestelijke gaven, een omgeving waar wij van invloed kunnen zijn en de missie om het evangelie te verspreiden en een licht te zijn in deze donkere wereld. Die missie loopt af wanneer Jezus terugkomt. Wij mogen ons vol overgave aan dit eeuwige en heerlijke werk voor God wijden, zodat velen gered mogen worden.
Scripture
About this Plan

In deze achtweekse Love God Greatly studie over het boek Prediker, zullen onze vragen omtrent de betekenis van het leven, ons leiden naar Salomo’s wijze conclusie: als iemand betekenis, doel en tevredenheid in het leven wil vinden, moet hij of zij God kennen. Onze studies zijn voor iedereen, maar speciaal gericht op vrouwen(groepen).
More
Related Plans

Christian Foundations 10 - Beliefs Part 2

God's Waiting Room

Acts 21:1-16 | Preparing for Death

Hebrews Part 1: Shallow Christianity

The Art of Being Still

I'm Just a Guy: Who's Angry

Called Out: Living the Mission

Seeds of Justice: Devotions From a Legacy of Faith and Justice

Close Enough to Change: Experiencing the Transformative Power of Jesus
