YouVersion Logo
Search Icon

Apreiškimas 3

3
Sardų Bažnyčiai
1Sardų Bažnyčios angelui rašyk: ‘Tai sako tas, kuris laiko septynias Dievo dvasias ir septynias žvaigždes. Aš žinau tavo darbus: tave vadina gyvu, o tu esi miręs. 2Prabusk ir stiprink, kas dar tik merdi! Aš nerandu tavo darbų, tobulų mano Dievo akivaizdoje. 3Todėl prisimink, kaip esi priėmęs ir išgirdęs; laikykis to ir atsiversk! Jeigu nebudėsi, #Mt 24,43-44; Lk 12,39-40; Apr 16,15aš ateisiu kaip vagis, ir tu nežinosi, kurią valandą tave užklupsiu. 4Vis dėlto tu Sarduose turi tegul ir nedaugelį žmonių#3,4 Pažod.: „vardų“., kurie nėra susitepę drabužių. Jie vaikščios su manimi apsirengę baltai, nes jie šito verti. 5Taigi nugalėtojas bus aprengtas baltais drabužiais, ir #Iš 32,32-33; Ps 69,28; Apr 20,12jo vardo neištrinsiu iš gyvenimo knygos. #Mt 10,32; Lk 12,8Aš išpažinsiu jo vardą savo Tėvo ir jo angelų akivaizdoje’.
6Kas turi ausis, teklauso, ką Dvasia skelbia Bažnyčioms.
Filadelfų Bažnyčiai
7Filadelfų Bažnyčios angelui rašyk: ‘Tai kalba Šventasis, Tiesakalbis, turintis #Iz 22,22; Job 12,14Dovydo raktą, – tas, kuris atrakina, ir niekas nebeužrakina, užrakina, ir niekas nebeatrakina. 8Aš žinau tavo darbus. Štai atvėriau prieš tave duris, ir niekas nebegali jų užrakinti; žinau, nedaug turi jėgų, bet išlaikei mano žodį ir neatsižadėjai mano vardo. 9Štai aš duodu tau kai kuriuos iš šėtono sinagogos, iš tų, kurie tvirtina, jog jie žydai, bet nėra, nes jie meluoja. Taigi aš padarysiu, kad jie #Iz 49,23; 60,14ateitų, pultų tau po kojų ir suprastų, jog #Iz 43,4aš esu pamilęs tave. 10Kadangi tu laikeisi mano paliepimo ištverti, tai ir aš tave apsaugosiu nuo išbandymo valandos, kuri ištiks visą pasaulį, kad būtų išmėginti žemės gyventojai. 11Ateisiu netrukus. Sergėk, ką turi, kad niekas neatimtų tavo vainiko. 12Nugalėtoją aš padarysiu stulpu savo Dievo šventykloje, ir jis nebeišeis laukan; užrašysiu ant jo savo Dievo vardą ir vardą savo Dievo miesto, #Apr 21,2naujosios Jeruzalės, nužengiančios iš dangaus nuo mano Dievo, ir savo #Iz 62,2; 65,15naująjį vardą’.
13Kas turi ausis, teklauso, ką Dvasia skelbia Bažnyčioms!
Laodikėjos Bažnyčiai
14Laodikėjos Bažnyčios angelui rašyk: ‘Tai skelbia Amen, ištikimasis bei tiesakalbis Liudytojas, #Pat 8,22Dievo kūrybos Pradžia. 15Žinau tavo darbus, jog nesi nei šaltas, nei karštas. O kad būtum arba šaltas, arba karštas! 16Bet kadangi esi drungnas ir nei karštas, nei šaltas, aš išspjausiu#3,16 Pažod.: „išvemsiu“. tave iš savo burnos. 17Tu juk sakai: ‹Aš esu turtingas ir pralobęs ir nieko nebestokoju,› – o nežinai, kad esi skurdžius, apgailėtinas, beturtis, aklas ir plikas. 18Aš tau patariu pirkti iš manęs ugnyje išgryninto aukso, kad pralobtum, baltus drabužius, kad apsirengtum ir nebūtų matoma tavo nuogumo gėda, ir tepalo pasitepti akims, kad praregėtum. 19Aš baru ir ugdau #Pat 3,12; Hbr 12,6tuos, kuriuos myliu; tad būk uolus ir atsiversk! 20Štai aš stoviu prie durų ir beldžiuosi: jei kas išgirs mano balsą ir atvers duris, aš pas jį užeisiu ir vakarieniausiu su juo, o jis su manimi. 21Nugalėtojui aš leisiu atsisėsti šalia savęs, savo soste, panašiai kaip aš nugalėjau ir atsisėdau šalia savo Tėvo jo soste’.
22Kas turi ausis, teklauso, ką Dvasia skelbia Bažnyčioms!“

Currently Selected:

Apreiškimas 3: LBD-KAN

Highlight

Share

Copy

None

Want to have your highlights saved across all your devices? Sign up or sign in

YouVersion uses cookies to personalize your experience. By using our website, you accept our use of cookies as described in our Privacy Policy