Deel dat goede nieuws!Sample

Het goede nieuws over Jezus en Zijn Koninkrijk delen met iemand die daar voor open staat en er vragen over stelt, is natuurlijk fantastisch. Het is goed om voor dat soort gelegenheden te bidden, om God te vragen of Hij harten van mensen wil voorbereiden om de goede boodschap te ontvangen, zodat jij er bovenop kunt zitten als dat moment zich voordoet.
Maar hoe zit het met mensen die vijandig tegenover die boodschap staan? Hoe ga je dan te werk? Moet je het goede nieuws wel delen met mensen die het niet willen horen? Is het niet beter dicht bij huis te blijven, bij de mensen die je goed kent? Ik geloof dat we hierin wel enige wijsheid nodig hebben, wanneer wel en wanneer niet te spreken.
Toch zien we in de Bijbel dat de discipelen onderweg naar Jeruzalem in vele Samaritaanse dorpen het goede nieuws van Jezus Christus bekend maakten (Handelingen 8:25). Als zij door een dorp, stad of streek trokken, was de kans groot dat ze het goede nieuws deelden, te pas en te onpas. Ze veegden het stof van hun voeten als mensen niet wilden luisteren en waren verheugd en deden wonderen als er wel openheid was.
Het was niet aan hen om te bepalen wat er wel of niet gebeurde. God had de leiding. Zij hadden de opdracht. En eigenlijk geldt dat voor ons vandaag de dag nog steeds. Als we ons laten leiden door de ingevingen van de Heilige Geest, gaan ook wij avonturen beleven.
[Deel dat Goede Nieuws]
Schrijf een social media post over het goede nieuws!
Scripture
About this Plan

Als we de krantenkoppen lezen, kunnen we ontmoedigd raken. Niks dan slecht nieuws. Oorlogen, hongersnoden, terreur en politiek gesteggel, we worden er mee overspoeld en dat doet echt wel wat met je. In dit leesplan staan we juist stil bij het Goede Nieuws dat nog steeds mensenlevens verandert, elke dag!
More
Related Plans

The Key of Gratitude: Accessing God's Presence

Yield. Don’t Prove - a 3 Day Devotional on Trusting God and Living as His Vessel

VICTORY OVER IDENTITY CRISIS & ADDICTIONS

The Sexually Healthy Church

Creator’s Hope for the People

Choose This Day: Following Christ as a Military Operator

Camping Arrangements

The Cast of the Christmas Story

Weeping at Christmas
