YouVersion Logo
Search Icon

ДІТЯМ ПРО РІЗДВОSample

ДІТЯМ ПРО РІЗДВО

DAY 1 OF 7
У чому СПРАВЖНІЙ сенс Різдва?

⭐️ЩО розповісти дітям про це свято? Вам потрібна ДОПОМОГА у цьому питанні?

😇 Це відмінна можливість для вас провести час у спілкуванні з вашими дітьми, коли ви будете сіяти насіння істини у їхні серця.

🤔Хочете розповісти своїй дитині про Різдво, але не знаєте, з чого почати?

😊Давайте почнемо з найголовнішого. Різдво – це свято, що говорить про любов Бога до нас.

📗"Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне." (Івана 3:16)

❤️Все почалося з ЛЮБОВІ Божої. Він так сильно полюбив кожного з нас, що послав Свого Єдиного Сина Ісуса в цей світ, щоб кожен, хто повірить у Нього, ОТРИМАВ ДАР вічного життя.

🎄ПРАКТИКА: сьогодні прочитайте РАЗОМ з дитиною цей вірш і розкажіть їй про те, як сильно Бог її любить і наскільки вона дорога та цінна для Бога.

А потім проголосіть разом:

❤️ПРОГОЛОШЕННЯ та МОЛИТВА віри РАЗОМ із дитиною: Дякую, Боже, що Ти любиш мене. Я приймаю Твою любов у моє життя і дякую Тобі за Ісуса, амінь.

Scripture

About this Plan

ДІТЯМ ПРО РІЗДВО

ЩО ВАЖЛИВО знати дітям про народження Ісуса? Ласкаво просимо до Різдвяного Адвенту, який допоможе вам розповісти вашим дітям ...

More

Ми хотіли б подякувати АРІ-М: Андрєєв Руслан та Ірина – Міністерство за надання цього плану. Для отримання додаткової інформації відвідайте: https://www.ari-m.com/

YouVersion uses cookies to personalize your experience. By using our website, you accept our use of cookies as described in our Privacy Policy