YouVersion Logo
Search Icon

Вiд Матвiя 1

1
1Книга родоводу Ісуса Христа, Сина Давидового, Сина Авраамового:
2Авраам породив Ісака, а Ісак породив Якова, а Яків породив Юду й братів його. 3Юда ж породив Фареса та Зару від Тамари. Фарес же породив Есрома, а Есром породив Арама. 4А Арам породив Амінадава, Амінадав же породив Наассона, а Наассон породив Салмона. 5Салмон же породив Вооза від Рахави, а Вооз породив Йовіда від Рути, Йовід же породив Єссея. 6А Єссей породив царя Давида, Давид же породив Соломона від Урієвої. 7Соломон же породив Ровоама, а Ровоам породив Авію, а Авія породив Асафа. 8Асаф же породив Йосафата, а Йосафат породив Йорама, Йорам же породив Озію. 9Озія ж породив Йоатама, а Йоатам породив Ахаза, Ахаз же породив Єзекію. 10А Єзекія породив Манасію, Манасія ж породив Амоса, а Амос породив Йосію. 11Йосія ж породив Йоякима, Йояким породив Єхонію й братів його за вавилонського переселення. 12А по вавилонськім переселенні Єхонія породив Салатіїля, а Салатіїль породив Зоровавеля. 13Зоровавель же породив Авіюда, а Авіюд породив Еліякима, а Еліяким породив Азора. 14Азор же породив Садока, а Садок породив Ахіма, а Ахім породив Еліюда. 15Еліюд же породив Елеазара, а Елеазар породив Маттана, а Маттан породив Якова. 16А Яків породив Йосипа, мужа Марії, що з неї родився Ісус, званий Христос. 17А всіх поколінь від Авраама аж до Давида чотирнадцять поколінь, і від Давида аж до вавилонського переселення чотирнадцять поколінь, і від вавилонського переселення до Христа поколінь чотирнадцять. 18Народження ж Ісуса Христа сталося так. Коли Його матір Марію заручено з Йосипом, то перш, ніж зійшлися вони, виявилося, що вона має в утробі від Духа Святого.
19А Йосип, муж її, бувши праведний, і не бажавши ославити її, хотів тайкома відпустити її. 20Коли ж він те подумав, ось з’явивсь йому Ангол Господній у сні, промовляючи: Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого. 21І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. 22А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає: 23Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог. 24Як прокинувся ж Йосип зо сну, то зробив, як звелів йому Ангол Господній, і прийняв він дружину свою. 25І не знав він її, аж Сина свого первородженого вона породила, а він дав Йому ймення Ісус.

YouVersion uses cookies to personalize your experience. By using our website, you accept our use of cookies as described in our Privacy Policy