YouVersion Logo
Search Icon

Вiд Матвiя 1

1
1Книга родоводу Ісуса Христа, Сина Давидового, Сина Авраамового:
2Авраам породив Ісака, а Ісак породив Якова, а Яків породив Юду й братів його. 3Юда ж породив Фареса та Зару від Тамари. Фарес же породив Есрома, а Есром породив Арама. 4А Арам породив Амінадава, Амінадав же породив Наассона, а Наассон породив Салмона. 5Салмон же породив Вооза від Рахави, а Вооз породив Йовіда від Рути, Йовід же породив Єссея. 6А Єссей породив царя Давида, Давид же породив Соломона від Урієвої. 7Соломон же породив Ровоама, а Ровоам породив Авію, а Авія породив Асафа. 8Асаф же породив Йосафата, а Йосафат породив Йорама, Йорам же породив Озію. 9Озія ж породив Йоатама, а Йоатам породив Ахаза, Ахаз же породив Єзекію. 10А Єзекія породив Манасію, Манасія ж породив Амоса, а Амос породив Йосію. 11Йосія ж породив Йоякима, Йояким породив Єхонію й братів його за вавилонського переселення. 12А по вавилонськім переселенні Єхонія породив Салатіїля, а Салатіїль породив Зоровавеля. 13Зоровавель же породив Авіюда, а Авіюд породив Еліякима, а Еліяким породив Азора. 14Азор же породив Садока, а Садок породив Ахіма, а Ахім породив Еліюда. 15Еліюд же породив Елеазара, а Елеазар породив Маттана, а Маттан породив Якова. 16А Яків породив Йосипа, мужа Марії, що з неї родився Ісус, званий Христос. 17А всіх поколінь від Авраама аж до Давида чотирнадцять поколінь, і від Давида аж до вавилонського переселення чотирнадцять поколінь, і від вавилонського переселення до Христа поколінь чотирнадцять. 18Народження ж Ісуса Христа сталося так. Коли Його матір Марію заручено з Йосипом, то перш, ніж зійшлися вони, виявилося, що вона має в утробі від Духа Святого.
19А Йосип, муж її, бувши праведний, і не бажавши ославити її, хотів тайкома відпустити її. 20Коли ж він те подумав, ось з’явивсь йому Ангол Господній у сні, промовляючи: Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого. 21І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. 22А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає: 23Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог. 24Як прокинувся ж Йосип зо сну, то зробив, як звелів йому Ангол Господній, і прийняв він дружину свою. 25І не знав він її, аж Сина свого первородженого вона породила, а він дав Йому ймення Ісус.

Currently Selected:

Вiд Матвiя 1: UBIO

Highlight

Share

Copy

None

Want to have your highlights saved across all your devices? Sign up or sign in

YouVersion uses cookies to personalize your experience. By using our website, you accept our use of cookies as described in our Privacy Policy