1
Filippenzen 4:6
Herziene Statenvertaling
HSV
Wees in geen ding bezorgd, maar laat uw verlangens in alles, door bidden en smeken, met dankzegging bekend worden bij God
Linganisha
Chunguza Filippenzen 4:6
2
Filippenzen 4:7
en de vrede van God, die alle begrip te boven gaat, zal uw harten en uw gedachten bewaken in Christus Jezus.
Chunguza Filippenzen 4:7
3
Filippenzen 4:8
Verder, broeders, al wat waar is, al wat eerbaar is, al wat rechtvaardig is, al wat rein is, al wat lieflijk is, al wat welluidend is, als er enige deugd is en als er iets prijzenswaardigs is, bedenk dat.
Chunguza Filippenzen 4:8
4
Filippenzen 4:13
Alle dingen kan ik aan door Christus, Die mij kracht geeft.
Chunguza Filippenzen 4:13
5
Filippenzen 4:4
Verblijd u altijd in de Heere; ik zeg het opnieuw: Verblijd u.
Chunguza Filippenzen 4:4
6
Filippenzen 4:19
Maar mijn God zal u, overeenkomstig Zijn rijkdom, voorzien van alles wat u nodig hebt, in heerlijkheid, door Christus Jezus.
Chunguza Filippenzen 4:19
7
Filippenzen 4:9
Wat u ook geleerd en ontvangen en gehoord en in mij gezien hebt, doe dat; en de God van de vrede zal met u zijn.
Chunguza Filippenzen 4:9
8
Filippenzen 4:5
Uw welwillendheid zij alle mensen bekend. De Heere is nabij.
Chunguza Filippenzen 4:5
9
Filippenzen 4:12
En ik weet wat het is vernederd te worden, ik weet ook wat het is overvloed te hebben; in elk opzicht en in alles ben ik ingewijd, zowel in verzadigd te zijn als in honger te lijden, zowel in overvloed te hebben als in gebrek te lijden.
Chunguza Filippenzen 4:12
10
Filippenzen 4:11
Niet dat ik dit zeg vanwege gebrek, want ik heb geleerd tevreden te zijn in de omstandigheden waarin ik verkeer.
Chunguza Filippenzen 4:11