YouVersion Logo
Search Icon

Малахії 4

4
1«Наближається день, палаючий, мов піч, коли всі зухвалі й лиходії стануть немов солома, і в той день їх спалено буде, — Господь Всемогутній говорить, — і не залишиться ні корінця, ані гілочки».
2«Але для вас, хто шанує Моє ім’я, зійде сонце праведності, воно принесе спасіння на крилах своїх. І вийдете ви і стрибатимете, немов молоді, вгодовані телята. 3І потопчете ви нечестивих, бо вони, мов попіл, будуть під стопами ваших ніг того дня, що Я готую, — говорить Господь Всемогутній. — 4Пам’ятайте Закон Мойсея, слуги Мого, який Я дав йому на горі Хорев#4:4 Хорев Інша назва гори «Синай»., заповіді та настанови для всього Ізраїлю.
5Ось Я посилаю пророка Іллю до вас перед великим, страшним днем Господнього приходу. 6І він поверне серця батьків до дітей і дітей — до батьків. Якщо цього не станеться, Я прийду і поб’ю землю прокляттям, змінивши її на руїну».

Currently Selected:

Малахії 4: UMT

Highlight

Share

Copy

None

Want to have your highlights saved across all your devices? Sign up or sign in

YouVersion uses cookies to personalize your experience. By using our website, you accept our use of cookies as described in our Privacy Policy