Перше Послання Іоана 5

5
Діти Божі перемагають світ
1Хто вірить, що Ісус — Христос, той народився від Бога. А кожен, хто любить Отця, любить і дітей Його. 2Так дізнаємося ми, що любимо дітей Божих: полюбивши Бога і дотримуючись заповідей Його. 3Ми виявляємо свою любов до Нього, виконуючи Його заповіді, котрі не такі й важкі для нас. 4Бо кожен, хто народився від Бога, перемагає світ. 5Так, наша віра перемогла світ. То хто ж переможе світ, як не той, хто вірить, що Ісус — Син Божий?
Бог свідчить нам про Ісуса Христа
6Ісус Христос — це Той, Хто прийшов до нас із водою і кров’ю#5:6 водою і кров’ю Очевидно мається на увазі вода Ісусового хрещення, та кров, яку Він пролив на хресті.. Він прийшов не тільки з водою, а й з кров’ю, і Дух свідчить про те, а Дух — то істина. 7Тому є три свідки: 8Дух, вода і кров. І всі троє стверджують одне й те саме.
9Якщо ми довіряємо свідченням людей, то маємо визнати, що Господнє свідчення — набагато значніше. Бо цінність Божого свідчення в тому, що Він свідчить про Свого власного Сина. 10Той, хто вірить в Сина Божого, несе це свідчення у собі самому. А хто не вірить Богу, робить із Нього брехуна, бо не вірить Його свідченню про Сина Свого.
Бог дарував нам вічне життя
11Ось у чому це свідчення полягає: Бог дарував нам вічне життя, і життя це у Сині Його. 12Той, хто має Сина, має життя, а хто не має Сина, не має й життя. 13Я пишу про це вам, хто вірує в ім’я Сина Божого, щоб знали ви, що маєте життя вічне. 14Ми маємо впевненість в Бога, і якщо ми попросимо про щось згідно з волею Його, Він почує нас. 15І якщо ми знаємо, що Всевишній чує нас, то хоч би про що ми просили, неодмінно одержимо від Нього.
Моліться за братів грішних
16Якщо хтось бачить, що брат його чинить гріх, але не смертний, мусить молитися за брата, і Бог даруватиме грішному життя. Але це так, якщо той гріх не веде до смерті. Бо є гріхи, які ведуть до смерті, і я не про них кажу, щоб ви молилися. 17Всякий неправедний вчинок є гріховним, але існує гріх, який не веде до смерті.
18Ми знаємо, що хто став дитям Божим, більше не грішить. Навпаки, Син Божий охороняє його#5:18 Син… його Буквально «Той, Хто народився від Бога, охороняє його» або «охороняє Себе»., і лукавий не може завдати йому ніякої шкоди#5:18 завдати… шкоди Або «торкнутися».. 19Ми знаємо, що належимо Богу, хоча світ — під владою лукавого. 20Але знаємо ми, що Син Божий прийшов і дав нам розуміння, щоб ми пізнали Того, Хто є істинний. І ми справді у Тому, Хто істинний, оскільки ми в Його Сині, Ісусі Христі. Він — істинний Бог і вічне життя. 21Діти мої! Бережіть себе від лжебогів#5:21 лжебогів Або «бовванів» чи «ідолів»..

Выделить

Поделиться

Копировать

None

Хотите, чтобы то, что вы выделили, сохранялось на всех ваших устройствах? Зарегистрируйтесь или авторизуйтесь

YouVersion использует файлы cookie, чтобы персонализировать ваше использование приложения. Используя наш веб-сайт, вы принимаете использование нами файлов cookie, как описано в нашей Политике конфиденциальности