Лого на YouVersion
Икона за пребарување
Аудио

Аудио Библија

Слушни за МАТЕЈ 1

0:00

0:00

Претходна главаСледна глава

App icon

Дозволи ѝ на aпликацијата „Библија“ да ти чита на глас

Слушај го Божјиот Збор каде и да си!

YouVersion користи колачиња за да го персонализира вашето искуство. Со користење на нашата веб-страница, ја прифаќате употребата на колачиња како што е опишано во нашата Политика за приватност