1
मत्ती 27:46
ओङ राजपूत
ODR
तीजे पाहर चे गोढु ईशु ने बङा साङ मारती कर केहले, “एली, एली, लमा शबकतनी?” यानिकि “हे माया नरीकार, हे माया नरीकार, तु मनु कां छोड़ती ङिले?”
Primerjaj
Razišči मत्ती 27:46
2
मत्ती 27:51-52
ते ङेखा, मन्दरा चा पड़दा उपर कनु लाती तले तक फड़ीती कर ङोन टुकड़े हुती गेला। ते धरती हलती गेली ते चट्टाना तिड़कती गेलीया, ते कब्रा खुलती गेलीया, ते मरले आले पवित्र लौका चे ब़ोहत सारी मुड़दी जीती हुली
Razišči मत्ती 27:51-52
3
मत्ती 27:50
तब ईशु ने बल्ति ऊंची अवाजी मां साङ मारती कर जेन्द छोड़ती ङिली।
Razišči मत्ती 27:50
4
मत्ती 27:54
तब सूबेदार ते जको ओचे लारे ईशु चा पाहरा ङी पलते, भूकम्प ते जको कोच्छ हुले ओनु ङेखती कर घणे ङरती गेले ते केहले, “सच्चमां हा नरीकारा चा पूत हुता!”
Razišči मत्ती 27:54
5
मत्ती 27:45
ङुपाहरा कनु लाती कर तीजे पाहरा तक सारे देशा मां अन्धारे रेहले।
Razišči मत्ती 27:45
6
मत्ती 27:22-23
पिलातुस ने वांचे कनु पूछले, “बल्ति ईशु नु जको मसीह किहवावे, ओचे मैं का करे?” सब ने ओनु केहले, “ओ क्रूसा उपर चढ़ाला जाओ!” पिलातुस ने केहले, “कां? ओणे का बुराई करली?” पर वे होर वी जोरा-जोरा चे किहुं लाग़ले, “ओनु क्रूसा उपर चढ़ाले जाओ।”
Razišči मत्ती 27:22-23
Domov
Sveto pismo
Bralni načrti
Videoposnetki