1
मत्ती 1:21
घले नयाँ करार
सर् कबुल
मरियमदे च त्या प्रेक्क्य, मेस्ये नदे ङूजे मीन् येशू येक्क्य, चेनेयलो येशूदे रङ्से मीयूने थमयूदे चीक्कब पापदे जूक्तीमीय।”
Primerjaj
Razišči मत्ती 1:21
2
मत्ती 1:23
“ले, कन्या मदी त्या पीच रीय, मेस्ये ङूदे च त्या प्रेक्क्य, ङूजे मीन् इम्मानुएल येक्क्य”, अम्बजे अर्थ, “परमेश्वर ङीनयूप्रे ख्यङ्।”
Razišči मत्ती 1:23
3
मत्ती 1:20
तर कन्छ्वाब ङूदे येर पोयू ह्वे चीन्न ख्य, मून्दे मोङ्ने परमप्रभुजे दूत तङ्रदेबे ङूने येरे यदे, “योसेफ, दाऊदजे च, मरियमने नैजे कीम्म चेने अम्फलाची, चेनेयलो ङूजे ख्वाजेने ख्यब पीच, पवीत्र आत्मादे केलब ख्यङ्।
Razišči मत्ती 1:20
4
मत्ती 1:18-19
येशू ख्रीष्ट येर्बे जन्मेदीदे: येशूजे म मरियम योसेफप्रे ङ्येन् चेब पो छीन्तीकजन ख्य, तर थम ङ्हीजे ङ्येन् चे यली खूम्ने मरियम ब पवित्र आत्मादे पीच रेकब थाप्रेत्दे। तर ङूजे प्ल्यङ् योसेफ धार्मिक मी क्यूत्देबे, मरियमने मीजे खूम्ने त्वालाबे चेब सेम् अन्चील्लाबे नङ्सूने क्याबेब सेम् चीत्दे।
Razišči मत्ती 1:18-19
Domov
Sveto pismo
Bralni načrti
Videoposnetki