Обʼявлення 20

20
Тисяча років
1І я побачив ангела, що спускався з неба, маючи в руці ключ від безодні й великий ланцюг. 2Він схопив дракона, стародавнього змія, який є дияволом та сатаною, і зв’язав його на тисячу років. 3Він кинув його в безодню, замкнув і запечатав над ним вхід, щоб більше не обманював народи, поки не закінчиться тисяча років. Після цього він має бути звільнений на короткий час.
4І я побачив престоли й тих, хто сидів на них, їм була дана влада судити. Це душі тих, хто був обезголовлений за свідчення про Ісуса та за Слово Боже. Вони не поклонилися ні звіру, ні його образу й не отримали його знака на чоло чи руку. Вони ожили й царювали з Христом тисячу років. 5(Інші мертві не ожили, поки не закінчилася тисяча років.) Це перше воскресіння. 6Блаженні та святі всі, хто має частку в першому воскресінні. Друга смерть не має над ними влади, але вони будуть священниками Бога та Христа й царюватимуть із Ним тисячу років.
Суд над сатаною
7Коли тисяча років закінчиться, сатана буде звільнений зі своєї в’язниці. 8Він піде обманювати народи з чотирьох сторін світу, Гога й Магога, щоб зібрати їх для війни. Число їх буде як пісок на березі моря.#20:8 Див. Єз. 38–39. 9Вони піднялися по всій землі й оточили табір святих та улюблене місто. Але зійшов вогонь із неба й пожер їх. 10А диявола, який їх обманув, було кинуто у вогняне й сірчане озеро, де вже були звір і лжепророк. Вони будуть мучитися день і ніч навіки-віків.
Суд над мертвими
11Потім я побачив великий білий престол і Того, Хто сидів на ньому.#20:11 Див. Дан. 7:9-10. Земля та небо втекли від Його присутності, бо не знайшлося для них місця. 12І я побачив мертвих, великих і малих, що стояли перед престолом. Були розгорнуті книги; і була розгорнута іще одна книга, яка є книгою життя. Загиблих судили за їхніми вчинками згідно з тим, що записано в книгах. 13Море віддало мертвих, що були в ньому, а смерть та царство мертвих – тих, що були в них, і кожного судили за його вчинками. 14Потім смерть і царство мертвих були кинуті у вогняне озеро. Вогняне озеро – це друга смерть. 15І той, кого не було знайдено записаним у книзі життя, був укинутий у вогняне озеро.

Выделить

Поделиться

Копировать

None

Хотите, чтобы то, что вы выделили, сохранялось на всех ваших устройствах? Зарегистрируйтесь или авторизуйтесь

YouVersion использует файлы cookie, чтобы персонализировать ваше использование приложения. Используя наш веб-сайт, вы принимаете использование нами файлов cookie, как описано в нашей Политике конфиденциальности