Перше Послання Петра 5
UMT
5
Паства Божа
1Тепер я хочу звернутися до старійшин ваших, бо й я старійшина. Я свідок страждань Христових, і мені належить частка у прийдешній Славі, що відкриється нам. Благаю вас,2пасіть#пасіть 5:2 Або «піклуйтеся». отару Божу#отару Божу 5:2 Або «людей Божих»., яка ввірена вам. Доглядайте її не з примусу, а за своїм власним бажанням, не заради неправедної наживи, а заради служіння Богу.3Не поводьтеся як господарі з тими, хто доручений вам. Краще будьте взірцем і прикладом для пастви.4І коли з’явиться, Христос, Верховний Пастир, то одержите ви нев’янучий вінець Слави.
5Також і ви, молодь, будьте слухняні старійшинам. Всі ви повинні покірливо ставитися одне до одного, бо
«Бог противиться пихатим,
але ж Він дарує благодать покірним». Приказки 3:34
6А тому підкоріться всемогутній руці Бога, щоб Він підніс вас до шани у призначений час.7Всі ваші клопоти покладіть на Нього, бо Він піклується про вас.
Протистаньте дияволу
8Будьте обержні й пильнуйте, бо диявол, ворог ваш, нишпорить навколо, мов лев, який рикає і шукає, кого б пожерти.9Опирайтеся йому, будьте дужими у вірі своїй. Знайте, що через такі ж страждання проходять брати і сестри ваші по всьому світі.
10Бог, джерело всілякої благодаті, покликав вас розділити Свою вічну Славу в Ісусі Христі. Після вашого короткочасного страждання Він Сам вас відновить, зміцнить, підтримає, і не дасть вам упасти.11Його влада — вічна! Амінь.
Прощання
12З допомогою Силуана, котрого я вважаю вірним братом у Христі, я перешлю цього коротенького листа до вас. Цей лист, щоб підтримати вас і засвідчити, що то правдива благодать Божа. Стійте ж твердо на цьому.
13Церква у Вавилоні#Церква у Вавилоні 5:13 Буквально «вона у Вавилоні»., яка теж була вибрана Богом, а також і Марко, син мій у Христі, вітають вас.14Вітайте одне одного особливим вітанням#особливим вітанням 5:14 Буквально «поцілунком». любові.
Мир усім вам, хто у Христі.