Predikerਨਮੂਨਾ

Week 8
Welkom bij de laatste week waarin we het boek Prediker doorwerken.
Laat alle leegte hier op aarde, je leiden naar het enige dat je voldoening zal geven — de genade van God, de liefde van God, het Lam van God: “Jezus Christus, Dezelfde gisteren, heden en tot in eeuwigheid.” (Hebreeën 13:8) - George Mylne, (1859)
We beginnen deze week met het memoriseren van ons weekvers. Gods Woord is krachtig, laten we het onszelf eigen maken en uit ons hoofd leren, zodat we de strijd in ons denken mogen winnen.
Vormen jullie een groep? Deel vandaag je bid- en dankpunten met elkaar. Neem de tijd om onze God en Vader, en Jezus Christus te aanbidden en te zoeken in gebed.
ਪਵਿੱਤਰ ਸ਼ਾਸਤਰ
About this Plan

In deze achtweekse Love God Greatly studie over het boek Prediker, zullen onze vragen omtrent de betekenis van het leven, ons leiden naar Salomo’s wijze conclusie: als iemand betekenis, doel en tevredenheid in het leven wil vinden, moet hij of zij God kennen. Onze studies zijn voor iedereen, maar speciaal gericht op vrouwen(groepen).
More
Related Plans

Disciple to Faith

Pursue, Overtake & Recover All

Bible for Children

From Hiding to Healing: Trade Unworthiness for God's Love and Break Shame's Power Over You

EquipHer Vol. 21: "Transforming Pain Into a Powerful Passion"

Acts 15:1-21 | Discerning God's Will

When God Says No!

Sassy, Sacred & Still Jesus

Kids Bible Experience | the Book of Revelation
