FCA: КОЖЕН

Devotional

1. ВСЕ У ХРИСТІ

Марк Джонс

На старт

«Завдяки Христові ми стали людьми Божими і спадкоємцями Його. Нам це було визначено наперед згідно з намірами Того, Хто все здійснює за Своєю волею» (Ефесян 1:11).

Увага

У дитинстві я не був спортивно обдарованим. Я жив у тіні трьох старших дітей у сім’ї, які були чудовими спортсменами; мені ж потрібно було багато і старанно працювати, щоб потрапити у баскетбольні команди. І коли я потрапляв у них, мені не давали багато ігрового часу. Сидячи на лаві запасних, я іноді сердився через те, що не грав, і думав: що я роблю в команді, якщо не беру участі в її перемогах і поразках?

Але потім я нагадував собі, що тренери хотіли, щоб я там був. Вони бачили в мені щось таке, чого не бачили в інших. Я вибраний, щоб бути в команді.

Про себе Савл казав у Посланні до Филип’ян 3, що він «чистокровний єврей». Він ненавидів послідовників Ісуса. Знаючи єврейський закон, він дивився на людей Ісуса як на богопротивний бунт, і тому почав арештовувати та вбивати тих, хто стверджував, що слідує за Христом.

Проте, Бог усе ж любив Савла. Він створив його. І хоча Савл ненавидів християн, Бог усе одно використав його, щоб досягнути Євангелієм Ісуса Христа відомої на той час частини світу. Савл, згодом відомий як Павло, навіть казав про себе: «Я – найменший з усіх найнезначніших людей Божих» (Ефесян 3). Але Бог усе ж використав його для того, щоб змінити світ.

Якщо ви коли-небудь засмучувалися через те, що не граєте стільки, скільки вам хотілося б, пам’ятайте, що ви в команді, тому що тренер хоче, щоб ви там були. Якщо ви коли-небудь поглянете на своє життя і подумаєте: «Скільки всього поганого я зробив! Як Бог може любити мене?», – то Біблія ясно каже, що Бог любить вас! Він створив вас! Він може і хоче використовувати вас! У Нього є щось надзвичайне для вас! Перш ніж ви ступите ногою в спортзал, на арену, поле чи іншу площадку для гри, пам’ятайте, що все відбувається згідно з намірами Бога, «Хто все здійснює за Своєю волею». Просто віддайте Йому своє життя і дозвольте Йому зробити вас новою людиною!

Руш

1. Чи бувало у вас таке, що вам не давали стільки ігрового часу, скільки вам хотілося б? Що ви тоді відчували?

2. Чи пустили ви Його у своє серце, щоб Він вас спас і вів по життю?

Тренування

Ісая 59:1; 1 Петра 2:9-10; Филип’ян 3:5-8

Додатковий час

Дорогий Батьку, дякую Тобі за те, що Ти любиш мене і створив мене з певною метою. Будь ласка, допоможи мені більше шукати Тебе і невідступно слідувати за Тобою. В ім’я Твого Сина. Амінь.