3 Jono 1
LBD-EKU
1
1Vyresnysis mylimajam #Apd 19,29; Rom 16,23; 1 Kor 1,14Gajui, kurį aš myliu tiesoje. 2Mielasis, linkiu, kad viskas tau taip gerai sektųsi ir būtum sveikas, kaip sekasi tavo sielai.
3Aš labai apsidžiaugiau, kai atvykę broliai paliudijo apie tavo teisumą, kaip tu vaikščioji tiesoje. 4Aš nerandu didesnio džiaugsmo, kaip klausytis, jog mano vaikai gyvena tiesoje.
5Mielasis, tu ištikimai elgiesi, pagelbėdamas broliams, ypač atvykstantiems iš kitur. 6Jie ir paliudijo Bažnyčiai apie tavo meilę. Tu puikiai padarysi, išruošdamas juos į kelionę taip, kaip Dievui patinka. 7Jie leidosi keliauti jo vardo labui, nieko neimdami iš pagonių. 8Mes turime tokius žmones svetingai priimti, kad taptume tiesos bendradarbiais.
9Aš esu šį tą parašęs Bažnyčiai. Bet mėgstantis jiems vadovauti Diotrefas nepripažįsta mūsų. 10Todėl jei atvyksiu, priminsiu jo darbus, kuriuos jis daro skleisdamas apie mus piktas kalbas; nesitenkindamas tuo, nei pats nepriima brolių, nei kitiems, kurie norėtų priimti, neleidžia ir net išmeta juos iš bendruomenės. 11Mielasis, nesek tuo, kas pikta, bet tuo, kas gera. Kuris daro gera, yra iš Dievo, o kuris pikta, nėra matęs Dievo.
12Apie Demetriją gerai liudija visi ir pati tiesa. Ir mes liudijame, o tu žinai, kad mūsų liudijimas tikras.
13Dar daug ką turėčiau tau rašyti, bet nenoriu rašyti rašalu ir plunksna. 14Tikiuosi greitai pamatyti tave ir pasikalbėti gyvu žodžiu.
15Ramybė tau! Sveikina tave bičiuliai. Sveikink draugus pavardžiui!

© 2012 Lietuvos Biblijos draugija © 2012 Bible Society of Lithuania

Learn More About A. Rubšio ir Č. Kavaliausko vertimas su Antrojo Kanono knygomis